Siatki na boiska sportowe

Piłkochwyty na boiska sportowe

Piłkochwyty ochronne to obecnie niezbędny element wyposażenia obiektów sportowych. Piłkołapy wyłapują sprzęt sportowy, stanowią ogrodzenie boisk, chronią kibiców i zawodników w czasie zawodów sportowych przy okazji zwiększając płynność rozgrywek. Siatki ochronne wykorzystywane są na boiskach piłkarskich, przy szkolnych, wielofunkcyjnych oraz orlikach. Zaletą piłkołapów jest możliwość w zasadzie dowolnej ich konfiguracji poprzez dobór wielkości oczek, grubości splotu, materiału, koloru oraz wymiarów.

siatki ochronne na boisko sportowe

Całoroczne siatki sportowe

Siatki na boiskach sportowych wykorzystywane są przede wszystkim do budowy ogrodzeń oraz piłkołapów za bramkami. Valoro Sport oferuje najwyższej jakości sieci sportowe wykonane z dwóch różnych materiałów polietylenu i polipropylenu. Siatki na piłkołapy w czasie ich eksploatacji muszą znosić nieustanne uderzenia sprzętem sportowym, szarpania, zrywanie, ścieranie. Piłkochwyty odznaczają się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, ale także zmienne warunki atmosferyczne. Siatki sportowe posiadają 5 letnią ochronę na promieniowanie UV w naszej strefie klimatycznej. Valoro Sport wykonuje siatki ochronne obszyte sznurem o grubości ok. 5mm na dowolne wymiary, które mogą być stosowane na zewnątrz przez cały rok, bez potrzeby ściągania na zimę.

siatki ochronne na orliki

Piłkołapy polietylenowe

Siatki polietylenowe to popularnie zwane też siatki węzłowe wykonane z polietylenu o podwyższonej gęstości. Sznurek piłkołapu wykonany jest z wielu splotów mocnych i wytrzymałych żyłek polietylenowych. Węzłowa budowa zwiększa sztywność oraz wpływa na zwartą i zwięzłą konstrukcję siatki. Sieci polietylenowe są całkowicie wodoodporne, wytrzymałe na działanie czynników atmosferycznych i chemicznych. Valoro Sport oferuje siatki węzłowe w rozmiarach oczek od 25-120mm oraz grubości splotów od 1,2-4mm. Piłkochwyty polietylenowe są najczęściej wybierane do zastosowania na otwartych obiektach sportowych, gdzie świetnie spełniają swoje funkcje ochronne przez cały okres użytkowania.

siatka polietylenowa 100x100 fi 4mmsplotka siatka polietylenowa fi 4mm

Zobacz wszystkie dostępne w naszej ofercie sieci polietylenowe.

Piłkołapy polipropylenowe

Bezwęzłowe siatki ochronne wykonane są z polipropylenu. Tego typu siatki na piłkochwyty cechują zszywane splotki, nie posiadające tradycyjnych węzłów. Unikatowa budowa siatek polipropylenowych wpływa na ich elastyczność, brak sztywności, niską gramaturę oraz nowoczesny wygląd. Siatki bezwęzłowe są bardziej miękkie, naturalne w dotyku. Luźniejsza konstrukcja piłkołapów sprawia, że mogą przy większych opadach chłonąć wodę. Siatki ochronne posiadają 5 letnią ochronę przed promieniowaniem UV, są także odporne na warunki atmosferyczne. Dzięki dużej elastyczności piłkołapy posiadają odpowiednią wytrzymałość mechaniczną na rozciąganie, zrywanie i szarpanie. Siatki polipropylenowe dostępne są w wymiarach oczek od 30-100mm i grubościach splotek od 2-5mm. Sieci bezwęzłowe ze względów estetycznych są bardzo popularnie stosowane wewnątrz obiektów sportowych, ale także z powodzeniem są wykorzystywane na obiektach otwartych.

siatki polipropylenowe 100x100 fi 5mmsplotka siatka polipropylenowa 5mm

Zobacz wszystkie dostępne w naszej ofercie sieci polipropylenowe.

Valoro Sport oferuje także wszelkie akcesoria do montażu i naciągu siatek. Sprawdź..Powrót do strony głównej