Siatki na bramki

Siatki na bramki sportowe

Siatki na bramki sportowe wykonywane są z bezwęzłowego polipropylenu o wysokiej wytrzymałości. Siatki polipropylenowe dostępne są w rozmiarach oczek od 45-120mm i grubościach splotu w zakresie 3-4mm. Polipropylen jest materiałem trwałym, odpornym na ścieranie, szarpanie. Siatki na bramki spełniają normy dotyczące wymiarów określone przez federacje sportowe. Przy wyborze odpowiedniej siatki na bramkę należy przede wszystkim znać wszystkie jej wymiary: szerokość, wysokość, głębokość dolna i głębokość górna bramki.

Siatki na bramki do piłki nożnej

Valoro oferuje profesjonalne i treningowe siatki na bramki piłkarskie na boiska ligowe, orliki, boiska wielofunkcyjne i hale sportowe. Siatki na bramki do piłki nożnej dostępne są na standardowe wymiary bramek: 7,32x2,44m, 5x2m oraz 3x2m. Sieci sportowe wykonane są z bezwęzłowego polipropylenu, o oczkach kwadratowych w rozmiarach od 100-120mm i grubości splotu 3-4mm. Siatki na bramki dostępne są w wielu kolorach, także w opcjach dwukolorowych.

Zobacz wszystkie dostępne w naszej ofercie siatki na bramki do piłki nożnej.

siatki na bramki do piłki nożnej


Siatki na bramki do piłki ręcznej

Siatki do piłki ręcznej posiadają oczko 100x100mm i dopasowane są do bramek o wymiarach 3x2m i głębokości 80cm/100cm. Siatki sportowe mogą być wykorzystane podczas treningów oraz zawodów sportowych. Sieci polipropylenowe świetnie amortyzują uderzenia sprzętem sportowym. Sieci do bramek mogą być dodatkowo wyposażone w zestawie w elastyczną linkę przeplecioną przez oczka, umożliwiającą zamocowanie siatki i ochronę pierwszego rzędu oczek.

Zobacz wszystkie dostępne w naszej ofercie siatki na bramki do piłki ręcznej.

siatki na bramki do piłki ręcznej


Siatki na bramki do hokeja

Siatki do hokeja na lodzie o wymiarach zgodnych z wytycznymi Międzynarodowej Federacji Hokeja. Siatki do hokeja na lodzie wykonana jest z wysokiej jakości poliestru PES o oczku w kształcie rombu o wymiarach 35x35mm. Valoro oferuje także siatki na bramki do hokeja halowego i hokeja na trawie wykonane z bezwęzłowego polipropylenu o wymiarach dopasowanych do wymogów.

Zobacz wszystkie dostępne w naszej ofercie siatki na bramki do hokeja.

siatki na bramki do hokeja

siatki na bramki do hokeja halowego

siatki na bramki do hokeja


Valoro Sport oferuje także wszelkie akcesoria do montażu i naciągu siatek. Sprawdź..

Powrót do strony głównej