Akcesoria montażowe

Wybór akcesoriów montażowych do sieci sportowych

Siatki sportowe coraz częściej zastępują ogrodzenia wykonywane z metalowych siatek plecionych, zgrzewanych czy panelowych. Piłkołapy świetnie amortyzują uderzenia sprzętem sportowym. Elastyczność piłkochwytów powoduje, że nie ulegają one żadnym deformacjom jak ma to miejsce w przypadku eksploatacji siatek metalowych. Dodatkowe zalety siatek sportowych to ich niska waga ułatwiająca montaż oraz bardzo wysoka wytrzymałość. Nie należy jednak zapominać o elementach bez których nie mogłaby powstać żadna konstrukcja piłkochwytów ani wszelkich siatek ochronnych.

W montażu piłkochwytów wszystkie jego etapy od momentu wyboru sieci sportowych po dobór akcesoriów montażowych są równie ważne. Profesjonalny montaż piłkochwytów wpływa na jego trwałość, solidność i bezpieczeństwo użytkowania. Niemal dowolna konfiguracja konstrukcji piłkołapów pozwala na ich indywidualne dopasowanie do oczekiwań Klienta, inwestora czy też otoczenia danego obiektu. Akcesoria montażowe stanowią nieodzowny element każdej konstrukcji siatek na piłkochwyty. Warto wybierając wysokiej jakości siatki pamiętać o odpowiednim doborze elementów montażowych.

siatki na piłkochwyty

Elementy do montażu piłkochwytów

Valoro oferuje ocynkowane liny stalowe powlekane tworzywem PCV oraz elementy montażowe służące zarówno do naciągu i budowy konstrukcji.
Śruby rzymskie M8 służą do naciągu konstrukcji z linki stalowej. Zaciski służą do łączenia lin stalowych oraz tworzenia pętli z liny, w celu zaczepienia do uchwytu oczkowego lub hakowego.

zaciski do linki stalowej 5mm

śruby rzymskie M8

linka stalowa w oplocie PCV


Do zawieszania sieci sportowych proponujemy Państwu ocynkowane karabińczyki stalowe (Ø 5mm) oraz zawieszki wykonane z tworzywa sztucznego PCV.

zaczepy plastikowe do piłkochwytów

karabińczyki stalowe

Powrót do strony głównej