Siatki do piłki nożnej

Siatki sportowe

Siatki sportowe to dziś element nierozerwalnie związany z każdą dyscypliną sportowa. Nie inaczej jest w przypadku piłki nożnej, gdzie piłkołapy wykorzystywane są za bramkami, na ogrodzeniach boisk sportowych, orlików, a także do ochrony ścian, okien i innego wyposażenia w halach sportowych. Oczywiście nie można zapominać o siatkach sportowych stosowanych w bramkach piłkarskich. Piłkochwyty bardzo dobrze znoszą obciążenia jakimi są poddawane wyłapując sprzęt sportowy. Duże znaczenie dla trwałości siatek ochronnych ma odpowiednia jakość wykorzystanych do ich produkcji materiałów oraz profesjonalny montaż. W zależności od potrzeb, uprawianych dyscyplin sportowych, przeznaczenia i zastosowania należy zwrócić uwagę na takie parametry piłkochwytów jak wielkość oczka, grubość sznurka oraz rodzaj materiału. Valoro siatki sportowe produkuje z węzłowego polietylenu o zwiększonej gęstości oraz bezwęzłowego polipropylenu. Siatki do piłki nożnej są zabezpieczone przed promieniowaniem UV oraz odporne na warunki zewnętrzne, dzięki czemu mogą być użytkowane przez cały rok.

siatki na hale sportowe

Siatki na piłkochwyty i ogrodzenia boisk

Jako siatki na piłkołapy do piłki nożnej na obiekty sportowe doskonale sprawdzą się siatki polietylenowe i polipropylenowe o oczkach w zakresie od 80-120mm. Grubość sznurka, która zapewni odpowiednią wytrzymałość to w przypadku sieci węzłowych 2,5-4mm oraz sieci bezwęzłowych 4-5mm.

Zobacz wszystkie dostępne w naszej ofercie siatki sportowe na piłkochwyty.
Zobacz porównanie siatek polietylenowych i polipropylenowych.

siatki na piłkołap

siatki na ogrodzenie do piłki nożnej


Siatki ochronne na hale sportowe

Wewnątrz obiektów sportowych doskonale sprawdzają się piłkochwyty bezwęzłowe o oczkach w zakresie 45-100mm i grubości sznurka od 3-5mm. Dobór rozmiarów oczek piłkochwytów zależy przede wszystkim od uprawianych dyscyplin oraz zabezpieczanej powierzchni, przykładowo jeśli są to okna proponujemy siatki ochronne o oczku 45mm. Siatki polipropylenowe ze względu na swoją bezwęzłową budową świetnie wpisują się w nowoczesny, odnowiony wygląd hal sportowych stając się ich wizytówką. Wspomniana konstrukcja sieci sportowych wpływa także na ich luźniejszą, swobodną i elastyczną strukturę. Siatki bezwęzłowe sprawdzają się jako siatki wolno-wiszące, siatki grodzące do ochrony trybun czy podziału obiektu sportowego na mniejsze sektory.

Zobacz wszystkie dostępne w naszej ofercie siatki na hale sportowe.

siatki ochronne na hale sportowe

siatki do piłki nożnej na trybuny

siatki na bramki


Siatki na bramki piłkarskie

Siatki na bramki do piłki nożnej wykonywane są z bezwęzłowego polipropylenu o oczkach od 100-120mm i grubości sznurka od 3-4mm. Valoro oferuje sieci na bramki na standardowe wymiary: 7,32x2,44m, 5x2m, 3x2m o różnych głębokościach. Siatki polipropylenowe cechują się wysoką trwałości, doskonale amortyzują uderzenia piłek oraz są zgodne z odpowiednimi wytycznymi dotyczącymi wymiarów określonymi przez przepisy federacji piłkarskich.

Zobacz wszystkie dostępne w naszej ofercie siatki na bramki do piłki nożnej.

siatki na bramki

siatki na bramki młodzieżowe

siatki na bramki do futsalu


Powrót do strony głównej