Siatki do tenisa

Siatki sportowe do tenisa

Siatki sportowe to dziś niezbędne wyposażenie obiektów sportów zapewniające odpowiedni poziom bezpieczeństwa wyłapując sprzęt sportowy. Sieci sportowe doskonale sprawdzają się jako siatki tenisowe oraz siatki ochronne na kortach tenisowych. Piłkochwyty bardzo dobrze znoszą obciążenia jakimi są poddawane wyłapując sprzęt sportowy. Duże znaczenie dla trwałości siatek ochronnych ma odpowiednia jakość wykorzystanych do ich produkcji materiałów oraz profesjonalny montaż. W zależności od potrzeb, uprawianych dyscyplin sportowych, przeznaczenia i zastosowania należy zwrócić uwagę na takie parametry siatek sportowych jak wielkość oczka, grubość sznurka oraz rodzaj materiału. Valoro siatki sportowe produkuje z węzłowego polietylenu o zwiększonej gęstości oraz bezwęzłowego polipropylenu. Siatki do tenisa są zabezpieczone przed promieniowaniem UV oraz odporne na warunki zewnętrzne, dzięki czemu mogą być użytkowane przez cały rok.

siatki na hale sportowe

Siatki na korty tenisowe

Na obiekty przeznaczone do gry w tenisa wykorzystuje się siatki na piłkołapy o rozmiarach oczek nie większych niż 50mm. Optymalna grubość sznurka piłkołapu do tenisa to w zależności od materiału 2,5-5mm. Siatki do tenisa przystosowane są do warunków atmosferycznych, dlatego z powodzeniem mogą być wykorzystywane na zewnątrz przez cały rok. Piłkochwyty doskonale nadają się do ogradzania kortów tenisowych oraz jako siatki grodzące bezpiecznie oddzielające sąsiadujące ze sobą pola gry.

Zobacz wszystkie dostępne w naszej ofercie siatki sportowe na piłkochwyty.

siatki ochronne do tenisa

siatki grodzące do tenisa


Blendy tenisowe

Blendy tenisowe to istotny element wyposażenia zewnętrznego kortu tenisowego, gdzie mocne podmuchy wiatru mogą zakłócać przebieg i wypaczać wyniki rozgrywek. Blendy wykonane są z bardzo gęsto dzianych tkanin polietylenowych o gramaturach od 200-320g/m2. Blendy tenisowe prócz funkcji ochronnych przed wiatrem są doskonałym miejscem na reklamy sponsorów.

Zobacz wszystkie dostępne w naszej ofercie blendy tenisowe.

blendy do tenisa

siatki na ogrodzenia kortów


Siatki tenisowe

Siatki do tenisa oferowane przez Valoro wykonane są polipropylenu o podwyższonej wytrzymałości o oczkach kwadratowych w rozmiarach od 42-45mm. Siatki bezwęzłowe zapewniają większą widoczność i przejrzystość siatki w porównaniu do siatek węzłowych. Siatki do tenisa dostosowane są do pełnowymiarowego korty deblowego i zgodne z wymiarami określonymi w przepisach Międzynarodowej Federacji Tenisa: 12,72x1,07m. Standardowo siatki tenisowe wykończone są w górnej części taśmą poliestrową i wyposażone w linkę stalową w oplocie PCV. Valoro oferuje zarówno siatki do tenisa przeznaczone do użytku rekreacyjnego jak i zarówno profesjonalnego.

Zobacz wszystkie dostępne w naszej ofercie siatki tenisowe.

siatki tenisowe


Powrót do strony głównej